Imponáló magabiztossággal és nagy fölénnyel jutott be az Országos Döntőbe a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola U-11-es leány kézilabda csapata.

A veretlenül megvívott előcsatározások során az Eger, a Gyöngyös és a Törökszentmiklós sem tudta megszorítani Bujárszki Ádám együttesét. A nagyon hosszú bajnoki szezon legfontosabb mérkőzései viszont még csak most jönnek, június első hétvégéjén, Tökölön rendezik ugyanis a korosztály Országos Döntőjét.

A DSC-SI a ,,B” csoportba került, az ellenfelek sorrendben: Bajnok DSE Nemesvámos, Hódmezővásárhelyi LKC, Euronovex USE.

A másik csoportba a Kozármisleny SE 1., az FTC, a Miskolci VSC, valamint a Szekszárdi FGKC kapott besorolást.

A debreceniek menetrendje:

2016. június 3. péntek

15:00 DSC-SI - Bajnok DSE Nemesvámos

19:00 Hódmezővásárhelyi LKC - DSC-SI

2016. június 4. szombat

12:00 DSC-SI - Euronovex USE

Eredmények-Országos Elődöntő

DSC-SI – Eger: 35:18

Eger – DSC-SI:10:39

Gyöngyös – DSC-SI:18:27

DSC-SI – Gyöngyös:34:11

Törökszentmiklós – DSC-SI:15:30