Szakmai előadásokkal egybekötött évnyitón vettek részt a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola edzői ma délelőtt a Főnix Csarnokban.

A program felvezetéseként Becsky András, a Sportcentrum ügyvezetője köszöntötte a megjelenteket, aki beszédében utalt az elmúlt időszak nehézségeire, de optimistán tekintett a jövőbe, kiemelve, hogy egy sportolónál a motiváció szempontjából fontos, hogy a soron következő versenyre tudatosan tudjon készülni, koncentrálni.

A szakmai nap során elsőként Dr. Reiger Zsolt a Debreceni Egyetem Gyermekgyógyászati Klinika Infektológiai Osztályának vezetője tartott előadást a,, Biztonságos sportolás a koronavírus-járvány idején” címmel. Ezt követően Dr. P. Szabó Gabriella osztotta meg gondolatait a résztvevőkkel, a ,,Motorikus képességek fejleszthetősége a gyermek fejlődésének tükrében” témában. Zárásként egy online a ,, Mérés, fejlesztés, rehabilitáció és digitalizáció a Puskás Akadémián” című előadást hallgattak meg az edzők Dr. Csáki István jóvoltából.

Évnyitó a Sportiskolában