Felemás érzésekkel hagyták el labdarúgóink Nagyecsedet.

Harmadik mérkőzését is megnyerte Jankovics Sándor csapata (2-0), az ellenfél ezúttal a szinte csak védekező Oros gárdája volt. Az U19-es meccsen már az első játékrészben féltucat gólt rámolt be a DSC-SI, a vége 12-1 ide.

Szintén kiütéssel nyert a Balogh József által irányított legfiatalabb korosztályunk (képen), akik meg sem álltak 15 találatig a Nagyecsed otthonában. Az U15-ös találkozón az első félidőben nem született gól, majd a második felvonásban, hat perc alatt négyszer rezdültek a hálók, sajnos a végén a hazaiak örülhettek.

A DSC-SI labdarúgó csapatainak következő mérkőzései:

U14: DSC-SI – Mátészalka (Oláh Gábor utcai Sportkomplexum, centerpálya) szeptember 15. 10 óra

U17: DEAC - DSC-SI (Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya) szeptember 15. 16 óra

Eredmények:

3. forduló

U-14 II. osztály Észak-Kelet:

Nagyecsed Puskás Akadémia - DSC-SI  0 – 15 (0-6)

Gólszerző: Tar Gyula (6), Liptai Balázs (3), Varga Róbert (2), Reszegi Márk (2), Vancsek Tamás, Bodnár Zoárd

Edző: Balogh József

Értékelés:,, Az előző meccshez viszonyítva sokkal határozottabban és bátrabban játszottunk. Feljebb toltuk a védekezésünket és a párharcokat is megnyertük. Egész mérkőzés alatt koncentráltan és motiváltan játszottak a fiúk! Az eredményes és fegyelmezett játék jót tett a csapat önbizalmának az előző héten elveszített mérkőzés után. Gratulálok a csapatnak a lelkes és odaadó játékhoz!

U-15 II. osztály Észak-Kelet

Nagyecsed Puskás Akadémia - DSC-SI  3 – 1 (0-0)

Gólszerző: Major Sándor

Edző: Szabó János

Értékelés:,, A múlt heti parádés teljesítményünket sajnos nem tudtuk megismételni. Maga a játékunk nem nézett ki rosszul, viszont a helyzetkihasználásunk csapnivaló volt, illetve a kapott gólok előtt hatalmas egyéni hibákat vétettünk. Nagyon csalódott vagyok, mert sokkal több volt ebben a mérkőzésben.

3. forduló

U-17 III. osztály Észak-Kelet:

DSC-SI – GFSE Oros 2 – 0 (1-0)

Gólszerző: Spitzmüller Levente, Czapp Sebestyén

Edző: Jankovics Sándor

Értékelés:,, Nagyon megnehezítette a dolgunkat ellenfelünk. Teljesen megszállták kapujuk előterét, lezárták a területeket, zártan védekeztek. Nem tudtunk mögéjük kerülni, hiába járattuk a labdát, nem tudtuk megbontani a védelmüket. Végül szabadrúgásból megszereztük a vezetést, de az Oros a gól után sem nyílt ki, továbbra is a védekezésre koncentráltak. A második félidőben már sikerült megbontani néhányszor a védelmüket, helyzeteket is tudtunk kidolgozni, de kimaradtak. Végül ebben a játékrészben is sikerült betalálnunk és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. A fiatalabbaknak is megadtam a lehetőséget, bebizonyították, kiélezett helyzetben is megállják a helyüket. Gratulálok a csapatnak, hogy egy teljesen védekezésre berendezkedő együttes ellen is eredményesen játszottak.

U-19 III. osztály Észak-Kelet:

DSC-SI – GFSE Oros 12 – 1 (6-0)

Gólszerző: Szabó János Ábel (4), Szabó Lajos Mátyás (3), Galla Patrik (2), Botos Zsolt Máté (2), Szabó Béla Tamás

Edző: Selyem Nándor

Értékelés:,, Szemre is tetszetősen, jól játszottunk. Folyamatosan járattuk a labdát, jól sikerültek a kényszerítők, kapura lövések, sok helyzetet kidolgoztunk és jó arányban értékesítettük, szép gólokat szereztünk. Elégedett voltam a játékkal, kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott a csapat. Gratulálok a jó játékhoz és az eredményhez minden játékosomnak."

Háromból három, pontveszteség nélkül az U17-esek!