A DSI Debrecen labdarúgó szakosztálya április 29-én rendezte meg a Bozsik Grassroots ovis fesztivált az Oláh Gábor utcai Sportkomplexumban.

Hétfőn délelőtt gyerekzsivajtól volt hangos a sportkomplexum műfüves pályája, hat intézmény – Faragó Utcai Óvoda, Gönczy Pál Utcai Óvoda, Kemény Zsigmond Útcai Óvoda, Közép utcai Óvoda, Táncsics Mihály utcai Óvoda, Margit Téri Óvoda – apróságai vették birtokba a játékteret.

A DSI Debrecen U19-es csapatának edzője, Jankovics Sándor kollégáival, Selyem Nándorral és Balogh Józseffel közösen köszöntötték a gyerekeket. Ezt követően párhuzamosan több ügyességi pályán tehették próbára ügyességüket, a lurkók. A feladatokat a DSI U19-es csapatának játékosai mutatták be a gyerekeknek.

Zárásként ajándékokat vehettek át az óvodák, majd egyesületünk játékosai sorfala között, élményekkel gazdagodva hagyták el a pályát a gyerkőcök.

Ovisok vették birtokba a műfüves pályát