A listavezető Győr és a Ferencváros ellen lép pályára a Hódos Imre Rendezvénycsarnokban a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola U13-as leány kézilabda csapata.

A bajnoki cím szempontjából kulcsfontosságú mérkőzéseket rendeznek vasárnap, hiszen két játéknappal a vége előtt a Gyermekbajnokság rájátszásában az öt győzelemmel és egy vereséggel a második helyen álló cívisvárosiak a százszázalékos Győr ellen mérkőznek meg 15 órától. Lányaink a jelenleg negyedik Ferencvárossal kezdenek, majd a nap utolsó összecsapása várhatóan őrült izgalmakat tartogat majd. A DSC-SI egy esetleges győzelem esetén életben tarthatja aranyérmes reményeit. Ráadásul van törleszteni való, mivel egyedül épp a kisalföldiek ellen hagyta el vesztesen a pályát a félidei ötgólos vezetés után Bujárszki Ádám csapata (16-18).