A Sportiskolák Országos Szövetsége (SIOSZ) kedden a Magyar Sport Házában rendezte meg a 2022-es év legjobbjait díjazó gáláját.

Az eseményen köszöntőt mondott dr. Baji Balázs, a Nemzeti Sportügynökség sportszakmáért felelős vezérigazgató-helyettese valamint Rózsa József, a SIOSZ elnöke.

Az ünnepségen átadták Magyarország legjobb, legeredményesebb Sportiskolája, sportiskolai sportolója, testnevelője és edzője díjakat a 2022-es évre vonatkozóan.

A DSI Debrecen az elmúlt évben is remekül teljesített, sikert sikerre halmoztak versenyzőink akár az egyéni, akár a csapatsportágakat illetően, így nem meglepő, hogy ismét a legjobbak között végeztünk. A tavalyi évhez hasonlóan az egyesületi jellegű Sportiskolák kategóriájában a PSN Zrt. – Pécs Városi Sportiskola mögött a DSI Debrecen végzett a második helyen.

A díjat a Debreceni Sportcentrum Kft. ügyvezetője, Becsky András vette át.

Országosan a második legeredményesebb Sportiskola a DSI Debrecen