Miközben hétvégén hazánk legjobb atlétái a Szuper Liga Döntőn mérték össze tudásukat a Gyulai István Atlétikai stadionban, addig a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola ifjú atlétái Varsóban képviselték a magyar színeket a Gyermek Válogatott Viadalon. A lengyel fővárosból egyaránt aranyéremmel tért haza K.Szabó Gabriella és Szabó Bence, előbbi a 300m-es síkfutás, utóbbi a 60m-es síkfutás mezőnyében bizonyult a leggyorsabbnak. Halász Kristóf a magasugróknál tette le névjegyét egy ezüstös teljesítménnyel, míg Arany Gergő bronzzal zárt a 300m-es síkfutásban.

Atlétika

2015-09-10Atlétika

Miközben hétvégén hazánk legjobb atlétái a Szuper Liga Döntőn mérték össze tudásukat a Gyulai István Atlétikai stadionban, addig a Debreceni -Sportiskola ifjú atlétái Varsóban képviselték a magyar színeket a Gyermek Válogatott Viadalon. A lengyel fővárosból egyaránt aranyéremmel tért haza K.Szabó Gabriella és Szabó Bence, előbbi a 300m-es síkfutás, utóbbi a 60m-es síkfutás mezőnyében bizonyult a leggyorsabbnak. Halász Kristóf a magasugróknál tette le névjegyét egy ezüstös teljesítménnyel, míg Arany Gergő bronzzal zárt a 300m-es síkfutásban.

Gratulálunk!

Eredmények: K.Szabó Gabriella 2002 1. hely 300 m síkfutás 42.89 Szabó Bencze 2004 1. hely 60 m síkfutás 8.65 Halász Kristóf 2002 2. hely magasugrás 171 cm Arany Gergő 2003 3. hely 300m síkfutás 43.59

Remek szereplés Varsóban