Székesfehérvárról és Budapestről is érmeket hoztak haza a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola atlétái.

A DSC-SI két alakulattal képviseltette magát Magyarország Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokságán. Örömteli, hogy a serdülő 80m-es gátfutást és a 300m-es gátfutást is a DSC-SI nyerte, magabiztos, kimagasló teljesítménnyel. Székesfehérváron a csapat eredmény átlaga az utóbbi négy évet figyelembe véve a legjobbnak számít, mindkét versenyszám tekintetében.

A minőséget jelzi, hogy Rácz Vivien, Kerekes Dominika, K.szabó Gabriella és Timmer Maja Zsófia az aranyjelvényes szintet is teljesítették.

Eredmények:

80 m gátfutás csapat: 1. hely (Rácz Vivien, Timmer Maja Zsófia, Petrozsényi Júlia, K. Szabó Gabriella, Kis Eszter)

300 m gátfutás csapat: 1. hely (Rácz Vivien, Kerekes Dominika, Petrozsényi Júlia, K.Szabó Gabriella, Kis Eszter)

Szintén eredményesen zárult cívisvárosi szempontból a budapesti, Atlétikai Váltófutó Országos Bajnokság is. A kiváló időjárási körülmények között megrendezett versenyen a DSC-SI négy érmet szerzett. A fiatalok példamutató lendülettel és kimagasló küzdeni tudással bizonyítottak, ennek köszönhetően mind a négy váltó aranyjelvényes szintet teljesített. A serdülő lányok mindkét számban magabiztosan nyertek, míg a fiúk két ezüstéremmel zártak.

Eredmények:

4 x 100 m Leány Serdülő váltó: 1. hely (Petrozsényi Júlia, K. Szabó Gabriella, Kerekes Dominika) Edzők: Perényi Gabriella, Donka László

4 x 300 m Fiú Serdülő váltó: 2. hely (Szemán Ádám, Hodossy - Takács Sámuel, Harangi Máté, Halász Kristóf) Edző: Perényi Gabriella

4 x 400 m Fiú Junior váltó 2. hely ( Bakonyi Péter, Győri Balázs, Tóth Balázs, Győri Árpád,) Edző:Donka László